Про НАС

ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС “БІЛА АКАЦІЯ”

«Біла Акація» – є сучасним лікувально-оздоровчим закладом, що надає широкий спектр послуг із санаторно-курортного і відновного лікування при захворюваннях:
– серцево – судинної та церебро – васкулярної патології;
– захворюваннях опорно – рухового апарату;
– порушень функцій ендокринної системи та захворювань органів зору;
 – гінекологічної та урологічної патології;
 – ЛОР і стоматологічної патології.
У відділенні медичної косметології до послуг відпочиваючих унікальні програми антистрес, здорова шкіра і красива фігура.
Клініко-діагностичний комплекс санаторію з використанням сучасною діагностичною апаратурою дозволяє привести оцінку стану центральної і вегетативної нервової системи, функціональний стан органів зору, слуху і чарівності, встановити проблеми сну, стан серцево-судинної системи і периферичних судин.
В системі відновного лікування використовуються природно-лікувальні ресурси; Куяльницькі грязі, мінеральні води «Біла Акація» і «Моршинська». Лікувальний басейн з мінеральною водою обладнаний сучасними системами гідрокінезотерапії.
Ми готові реалізовувати медико-соціальні програми з відновлення зору і слуху, протезування зубів і лікування психосоматичних розладів.
Комфортні умови розміщення в 2-х і 1-но місних номерах, а також номерах класу «люкс», традиційна європейська кухня і різноманітна культурна програма по Одесі, зробить Ваш відпочинок незабутнім!
Також на базі санаторію відкрито Центр міжрейсової реабілітації моряків і членів їх сімей ». Даний центр є сучасним лікувально-оздоровчим закладом надають широкий спектр послуг з реабілітації та відновлювального лікування. Тут можна якісно і швидко пройти медичний огляд і отримати документи.
 Центр між рейсової реабілітації та профвідбору моряків Акредитований МОЗ України на вищу категорію. Включено до переліку лікувальних установ (Наказ МОЗ України №136, від 06.03.2015 р) мають права проводити профогляди морякам.

Девіз санаторію-профілакторію «Біла Акація» – якість Вашого життя це фундамент нашого успіху!

65058, Одеська обл., місто Одеса, ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР, будинок 59

 

Код КВЕД 86.10 Діяльність лікарняних закладів;
Код КВЕД 86.21 Загальна медична практика (основний);
Код КВЕД 93.11 Функціювання спортивних споруд;
Код КВЕД 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;
Код КВЕД 55.10 Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування;
Код КВЕД 56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування

ОДЕСЬКА ДОРОЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ І ТРАНСПОРТНИХ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ